PŘIPRAVTE SE NA FM CITY FEST 2020

2019-09-29

Léto se s námi před pár dny definitivně rozloučilo a udělalo tak pomyslnou tečku za druhým ročníkem FM CITY FEST. A i přesto, že od festivalu uběhlo už pár měsíců, stále ve všech z nás doznívají dojmy a zážitky těchto dvou dní. Těší nás každá fotka, komentář nebo vzkaz, které s námi ještě i po tom čase sdílíte. To je důvod, proč jsme se již nyní rozhodli otevřít téma FM CITY FEST 2020, který se bude konat 10.-11. července v areálu textilky Slezan ve Frýdku-Místku.

 

V pondělí 23. září jsme spustili prodej 1. vlny vstupenek na třetí ročník FM CITY FEST, které jste během neuvěřitelných 15 minut beznadějně vyprodali! A protože se na spoustu z vás nedostalo a hromadily se nám dotazy na lístky, spustili jsme v zápětí i 2. vlnu. Ovšem i ta, stejně jako v případě 1. vlny, zmizela mávnutím kouzelného proutku. Nyní tady tak máme už 3. vlnu!! Tak na nic nečekejte, dejte vědět kámošům a chyťte si svůj lupen za zvýhodněných 549 Kč. POZOR, počet lístku je i v této prodejní vlně omezen!

Oproti uplynulým ročníkům si můžete všimnout změny v případě dětské vstupenky, která je nyní do výšky 150 cm, a to za cenu 199 Kč. Naprostou novinkou jsou také vstupenky pro ZTP a ZTP/P, které budou k zakoupení na místě v den festivalu za cenu 299 Kč.


A CO VÁS NA FM CITY FEST 2020 ČEKÁ?

S 3. vlnou jsme se rozhodli odhalit i 3 jména, která jsou zárukou toho, že další ročník bude naprostá bomba. Snažili jsme se vyslyšet nejčastější přání a jsme moc rádi, že vám můžeme představit právě osobnosti, jakými jsou Ben Cristovao, Jelen a Rybičky 48.

 

Bena Cristovaa není snad potřeba ani představovat. Jako jeden z mála českých interpretů vyprodal 02 arénu a předvedl neuvěřitelnou show, kterou bezpochyby ukáže i na FM CITY FEST. Aneb "dělej co tě baví, s lidma co tě baví" ... A přesně v tomhletom duchu, se ponese celý další festivalový ročník.

Se sedmičlennou akustickou kapelou Jelen, která před pár lety okouzlila celý národ svými melodickými songy a netradičním projevem, si společně zazpíváme písně jako Jelen, Magdaléna, Co bylo dál? a mnoho dalších.

Jedna z nejznámějších českých pop-punkových kapel, Rybičky 48, uzavírá naši hudební trojici. A o tom, že se bude na co těšit, svědčí fakt, že se právě tento interpret stal předskokanem americké legendy The Offspring.

 

Ale tohle určitě není všechno, stále na vás čeká odtajnění ještě dalších 20 interpretů a rozhodně se je na co těšit!